Praca

Praca: AGENT NIERUCHOMOŚCI

Praca dla aktywnych, kreatywnych, ambitnych, lubiących kontakt z ludźmi, chcących zarabiać ponadprzeciętnie… Jeżeli dodatkowo jesteś osobą energiczną, lubiącą wyzwania, uśmiechniętą, myślącą pozytywnie, posiadasz prawo jazdy kategorii B, to być może czekamy właśnie na Ciebie…

Miejsce pracy: Opole i okolice
Rodzaj pracy: praca stała

OBOWIĄZKI:

  • aktywne pozyskiwane nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży lub wynajmu w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, w tym podpisywanie stosownych umów pośrednictwa, sporządzanie dokumentacji zdjęciowej i opisu nieruchomości;

  • wprowadzanie ofert do systemu informatycznego biura oraz bieżący ich monitoring;

  • obsługa klientów zainteresowanych nabyciem nieruchomości w tym przeprowadzenie analizy potrzeb, prezentacje nieruchomości;

  • kompletowanie dokumentacji niezbędnej do zawarcia transakcji na rynku nieruchomości;

  • posprzedażowa obsługa klientów.

WYMAGANIA:
  • komunikatywność, sumienność, samodyscyplina i umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych;

  • dyspozycyjność;

  • nienaganny wygląd;

  • prawo-jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
  • współpracę na zasadach umowy agencyjnej (samozatrudnienie) w oparciu system wynagrodzeń składający się z podstawy 2.500 zł/mc oraz premii prowizyjnej adekwatnej do zrealizowanych wyników;

  • samochód służbowy ;

  • telefon służbowy;

  • wdrożenie do zawodu oraz stałe wsparcie merytoryczne;

  • stanowisko pracy z dostępem do sprzętu biurowego, systemu IT dedykowanego dla branży nieruchomości;

  • miłej i koleżeńskiej atmosfery w pracy.

Zastanów się przed wysłaniem aplikacji. Jeżeli szukasz pracy typowo biurowej to przepraszamy, ale to nie jest praca dla Ciebie… :) Jeżeli jednak cenisz sobie model pracy , gdzie wynagrodzenie jest adekwatne do Twojej aktywności zawodowej i skuteczności sprzedażowej to zapraszamy do przesłania swojej aplikacji wraz ze zdjęciem na adres email: biuro@aspekt.nieruchomosci.pl

Wszystkim kandydatom gwarantujemy poufność. Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

Po zapoznaniu się z ofertą zatrudnienia, dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku) przez spółkę Aspekt Nieruchomości Sp. z o.o. na potrzeby trwających oraz przyszłych celów rekrutacyjnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119).

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.