praca2.png

Praca: AGENT NIERUCHOMOŚCI

Skutecznie pośredniczymy w transakcjach na rynku nieruchomości. Dbamy o bezpieczeństwo prawne i finansowe naszych klientów. Jesteśmy nastawieni na wysoki poziom obsługi i zadowolenie naszych klientów.

Jeżeli jesteś osobą energiczną, lubiącą nowe wyzwania, uśmiechniętą, myślącą pozytywnie, ambitną, ceniącą sobie kontakt z ludźmi, chcącą zarabiać ponadprzeciętnie oraz dodatkowo:

Obecnie szukamy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

AGENTA NIERUCHOMOŚCI

Miejsce pracy: Opole i okolice
Rodzaj pracy: praca stała

OBOWIĄZKI:

WYMAGANIA:

OFERUJEMY:

 Zainteresowała Cię nasza oferta? Jeżeli tak to zapraszamy do przesłania swojej aplikacji (koniecznie ze zdjęciem) na adres biuro@aspekt.nieruchomosci.pl lub poprzez portal OLX.

 Wszystkim kandydatom gwarantujemy poufność. Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

Po zapoznaniu się z ofertą zatrudnienia, dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku) przez spółkę Aspekt Nieruchomości Sp. z o.o. na potrzeby trwających oraz przyszłych celów rekrutacyjnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119).

 Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Designed by Possible